Informacja - zajęcia na BASENIE

Informujemy, że w dniu 12 lutego 2021 r. (piątek) wznawiamy LaughingLaughingLaughing zajęcia pływania na KRYTEJ PŁYWALNI WOSiR.
Godziny zajęć pozostają te same, jakie były przed zamknięciem.  

Trzecie miejsce CHÓRU i ZESPOŁU MUZYKI DAWNEJ na ogólnopolskim festiwalu

Chór i zespół muzyki dawnej Powiatowego Młodzieżowego Domu Kultury i Sportu w Wieluniu zajął 3 miejsce na Ogólnopolskim Festiwalu Kolęd i Pastorałek "Dzisiaj w Betlejem".

Kolejne sukcesy wokalistek PMDKiS

I NAGRODA dla HANI WŁODARCZYK w XXVI Ogólnopolskim Festiwalu Kolęd Puławy 2021. W festiwalu brało udział aż 700 podmiotów wykonawczych.

Również I MIEJSCE dla ALEKSANDRY PŁATEK na gali finałowej VII Ogólnopolskiego Konkursu Kolęd i Pastorałek "Kolędujemy razem", która odbyła się 29 stycznia 2021 r.

Obie wokalistki to podopieczne pani Zofii Szpikowskiej.

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów Laughing

Drugie miejsca na II Festiwalu "Kolędy i Pastorałki z Serca" w Bolesławcu

Wokaliści z Powiatowego Młodzieżowego Domu Kultury i Sportu w Wieluniu, podopieczni pani Zofii Szpikowskiej zajęli w swoich kategoriach drugie miejsca na II Festiwalu "Kolędy i Pastorałki z Serca" organizowanym przez Gminne Centrum Kultury w Bolesławcu. Byli to:

  • Domagała Julia
  • Płatek Franciszek
  • Płatek Aleksandra
  • Włodarczyk Adrianna
  • Włodarczyk Hanna

Jeszcze w świątecznym nastroju ...

Dziecięcy zespół wokalny zaprasza do obejrzenia i wysłuchania pastorałek "Gloria" oraz "Maria z Nazaretu".
Podopieczni p. Anety Włodarczyk wzięli udział w planie zdjęciowym do świątecznych clipów.
Serdeczne podziękowania dla Proboszcza Parafii św. Bartłomieja Apostoła w Czarnożyłach, ks. Marka Jelonka za życzliwą współpracę i użyczenie miejsca.
Gratulujemy wychowankom pani Anety Włodarczyk kolejnych udanych nagrań.
"Gloria"
 
"Maria z Nazaretu"

Efekty pracy kół plastycznych PMDKiS

Efekty pracy z okresu kończących się ferii, kół plastycznych prowadzonych przez panie: Jolantę Łuczak i Joannę Dudek w Powiatowym Młodzieżowym Domu Kultury i Sportu w Wieluniu.

Nagranie "Święta w nas" w wykonaniu dziecięcej grupy wokalnej PMDKiS

Koncert Narodziła nam się miłość w wersji pandemicznej - ciąg dalszy. Tym razem na scenie dziecięca grupa wokalna, podopieczni p. Anety Włodarczyk.
Przedstawiamy krótką fotorelację i zapraszamy do obejrzenia video "Święta w nas". Gratulujemy wykonawcom i dziękujemy wszystkim za pomoc w kolejnym koncercie i jego nagraniu.
                                                                                   Nagranie:

Zimowy koncert "Narodziła nam się miłość" 2021

Kolejna edycja koncertu Narodziła nam się miłość w wykonaniu wychowanków Powiatowego Młodzieżowego Domu Kultury i Sportu w Wieluniu przygotowanych przez
panią Zofię Szpikowską - tym razem bez udziału widowni ale z profesjonalnym nagraniem.
Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w realizację nagrania, za okazaną pomoc, a wykonawcom gratulujemy kolejnego udanego koncertu.