W dniu 3.12.2025r. w sali gimnastycznej Zespołu Szkolno Przedszkolnego w Wierzchlesie odbył się Międzyszkolny Turniej Mikołajkowy w Minisiatkówce dziewcząt klas V i mł. w kat. “2”.
W zawodach wzięło udział 9 zespołów, które najpierw grały w grupach eliminacyjnych, następnie w meczach o m-ca 1-3, 4-6 i 7-9.
Kolejność końcowa:
I m-ce – SP Krzyworzeka I – Iga Fojtar i Oliwia Fojtar;
II m-ce – MOS Wierzchlas I – Julia Wilk i Julia Kwaśna;
III m-ce – SP 2 Wieluń – Inez Białek i Natalia Jędrasik.
IV m-ce – MOS Wierzchlas II – Maja Karcz ( SP Wójcin ) i Hanna Napieraj.
Nagrody (dyplomy, medale, czekoladowe mikołaje oraz statuetkę dla najbardziej rozwojowej zawodniczki (INEZ BIAŁEĶ z SP 2 Wieluń) ufundował PMDKiS w Wieluniu, gadżety zapewniła firma PAPIER SERWIS i APTEKI MAGNOLIA, WÓJT GMINY WIERZCHLAS zafundował wszystkim uczestniczkom i sędziującym niemałe czekolady, natomiast Pani Dyrektor zapewniła poczęstunek z gorącą herbatą.
Zawody przeprowadzili instruktorzy PMDKiS w Wieluniu: Arkadiusz Górny i Leszek Pałyga.