16-letnia Adrianna Włodarczyk z Powiatowego Młodzieżowego Domu Kultury i Sportu w Wieluniu, podopieczna p. Zofii Szpikowskiej odniosła kolejny muzyczny sukces. W wielkim finale wyśpiewała 3. miejsce na ogólnopolskim festiwalu ART BEM MUSICAL FESTIVAL 2021 organizowanym przez Bemowskie Centrum Kultury na warszawskim Bemowie.

Do konkursu zgłosiło się 70 uczestników z całej Polski. Każdy miał przygotować dwa utwory musicalowe. Pierwszy etap wyłonił 12 półfinalistów, ll etap 6 finalistów, zaproszonych do koncertu galowego. Adrianna Włodarczyk w koncercie finałowym wykonała utwór z musicalu “Aida”- kompozycję Eltona Johna i Tima Rice’a.

W trakcie finałowego koncertu z wszystkimi sześcioma finalistkami gościnnie zaśpiewali również jurorzy festiwalu. To artyści polskiej sceny musicalowej, znani m in. z produkcji Teatru Muzycznego ROMA “Piloci”, “Aida”, “Waitress”: Anastazja Simińska, Agnieszka Przekupień, Marcin Franc, Maciej Pawlak oraz zespół muzyczny pod kier. Tomasza Betki.

W finale koncertu wręczone zostały nagrody główne – statuetki za pierwsze trzy miejsca, statuetka Grand Prix oraz dwa wyróżnienia.

W koncercie Finałowym – Statuetkę za zdobycie III MIEJSCA wręczała m in. odtwórczyni głównej roli w musicalu „Aida” w Teatrze Muzycznym ROMA w Warszawie – Anastazja Simińska.