18.11 w Tuszynie w hali przy ul. Tysiąclecia 8 odbył się trzeci, finałowy turniej łódzkich Minisingielków w kat. dziewcząt kl. III i mł. oraz klas IV! (razem startowało 130 dziewczynek). JULCE WILK (MOS WIERZCHLAS) po bardzo dobrej grze w w poprzednich dwóch turniejach nie dane było wystartować w finale ze względu na kontuzję, a była bardzo bliska III WYRÓŻNIENIA (organizator wyróżniał tylko 3 najlepsze zawodniczki spośród 70 za najlepszy dorobek punktowy – stosunek wygranych do liczby meczów; w zeszłym roku było 5 wyróżnień). Do tego wyniku potrzebowała tylko 3 zwycięstw z 7 a stać ją było na 4-6 wygranych!
W każdym razie jest w ścisłej czołówce województwa w swojej kat. wiekowej!
Jej starsza koleżanka – OLIWIA KLONOWSKA (kl. IV) startowała tylko w ostatnim turnieju i 3 x wygrała i 3 x przegrała.
W kat. kl. III i mł. bezapelacyjnie najlepsza była reprezentantka AKADEMII SIATKÓWKI JOKER Tomaszów Mazowiecki – Olga Niedźwiecka, która wygrała wszystkie swoje pojedynki! (20/0).
Dużym wydarzeniem było wręczenie laurek, prezentów i kwiatów od zawodniczek, trenerów i rodziców oraz odśpiewanie 100 lat Panu JAKUBOWI WLAŹLIKOWI (odpowiedzialny za całą minisiatkówkę) z okazji 30-stych urodzin!